Dlaczego My?

Strona główna » Dlaczego My?

Znaczna część klientów przymierzająca się do zakupu przez internet przed złożeniem zamówienia chciała by mieć pewność, że wybiera sprzedwacę, który jest godny zaufania a jego produkty spełnią ich oczekiwania co do jakości i funkcjonalności. Z myślą o tym stworzyliśmy zakładkę, która przedstawi Państwu korzyści płynące z wyboru właśnie naszej firmy.

Własna seria produktów

Posiadamy własną serię produktów, których jesteśmy producentem. Wszystkie produkty przed dopuszczeniem ich do sprzedaży przeszły wszystkie wymagane testy bezpieczeństwa czego dowodem są posiadane przez nas certyfikaty. Nasze produkty tworzymy na bazie doświadczeń własnych oraz naszych klientów i partnerów. Przede wszystkim staramy się osiągnąć kompromis między wysoką jakością, bezawaryjnością oraz ceną urządzeń i ich wyglądem. Stosujemy tylko najwyższej klasy podzespoły, dzięki czemu nasze urządzenia służą bezawaryjnie przez wiele lat. Naszą serie produktów możemy podzielić na dwa rodzaje ozonatorów – Ozonatory do powietrza jak PRO-10M, PRO-10G czy PRO-30G oraz generator ozonu do wody czyli model OZ-600. Oprócz samych ozonatorów dostarczamy naszym klientom przede wszystkim ogrom wiedzy, zawartej w instrukcjach obsługi oraz procedurach ozonowania dołączonych do każdego z urządzeń. Dzięki czemu zabiegi ozonowania z naszymi urządzeniami są bardzo proste oraz przede wszystkim skuteczne.

Własny Serwis

Opinie naszych klientów

Doskonała
Na podstawie 126 opinii
Sylwester Albrecht
Sylwester Albrecht
2023-06-06
Paczuszka dopieszczona ,przyszła szybciutko i elegancko zapakowana.Moja opinia zawiera się w jednym słowie PERFECT
Maria Sarna
Maria Sarna
2023-06-02
Zakup bez zastrzażeń .
musivum
musivum
2023-06-01
Sprzętu jeszcze nie używałam, ale działanie firmy, czas wysyłki i kontakt oceniam super
Marcin Okla-Anuszewski
Marcin Okla-Anuszewski
2023-06-01
produkuje ozon jak wsciekly jedyny mankament to brak wlacznika, przekrecenie zegara od razu uruchamia ozonator przydalby sie wlacznik ktory przy ustawionym timerze wlacza ozonator z minimalnym opoznieniem (5 sekund?) poza tym bomba solidna konstrukcja 👍
Krystian Dąbrowski
Krystian Dąbrowski
2023-06-01
Polecam bardzo
Grażyna Witek
Grażyna Witek
2023-05-23
Super produkt , dzięki temu produktowi moje dania są zdrowe i smaczne , wysyłka expresowy , pozdrawiam
Zibi Zenon
Zibi Zenon
2023-05-19
krzysztof Olszak
krzysztof Olszak
2023-05-18
Wszystko bardzo sprawnie i szybko. Bardzo wyjątkowy Pan , który niesamowicie nam pomógł!!!! Polecam Bardzo!!!!!!
AJ S
AJ S
2023-05-06
Sprawny i funkcjonalny sprzęt.Polecam
Małgorzata Pęzior
Małgorzata Pęzior
2023-04-26