Kalkulator Ozonowania

Strona główna » Kalkulator

Kalkulator ozonowania jest kalkulatorem dzięki któremu w bardzo łatwy sposób możemy policzyć jak długo należy ozonować dane pomieszczenie. Wystarczy, że wybierzemy jeden z wymienionych modeli a następnie uzupełnimy pole m2 oraz wysokość. W ostatnim polu pokaże nam się kubatura pomieszczenia oraz czas potrzebny do ustawienia ozonatora.

Podane czasy są wartościami orientacyjnymi i mogą się różnić w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu, jak temperatura, wilgoć oraz przede wszystkim szczelność pomieszczenia. Ponadto podane czasy dotyczą ozonowania pod kątem dezynfekcji. W przypadku usuwania grzyba czy usuwania nieprzyjemnego zapachu, wartość należy pomnożyć x 3.

Należy pamiętać, że aby ozonowanie miało sens, potrzebny czas ozonowania to 20 minut, nawet jeżeli z kalkulatora wychodzi mniej.

W przypadku ozonowania auta ze względu na małą kubaturę ustawiamy taki sam czas dla dezynfekcji/usuwania zapachów czy odgrzybiania klimatyzacji – od 30-45 minut w zależności czy to małe auto osobowe czy duże kombi.

Two columns
Pionowo
Poziomo
Kalkulator
WYNIK:
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Your service request has been completed!
We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}